About

Baltic Leather arba kitaip „Baltijos odos, MB“ – tai oficialus mūsų įmonės pavadinimas. Bendrovę 2019 metais įkūrė Tadas Bielskis. Baltic Leather įmonė yra natūralios odos tiekėjas.

Čia galite rasti beveik bet kokios rūšies odų savo poreikiams. Nuo plonos iki storos odos ir beveik visomis įmanomomis spalvomis ir tekstūra.

Šiuo metu esame įsikūrę Vilniuje bei mažame kaimelyje Raseinių rajone. Pas mus įsigyti natūralią odą yra gan paprasta kadangi savo prekes pristatome kasdien įvairiuose miestuose patys.

Taip pat mūsų klientai gali atvykti ir pas mus, kur galima rasti kur kas didesnį asortimentą nei bet kur kitur Lietuvoje.

Su mumis lengva bendrauti ir bendradarbiauti, kadangi esame lankstūs, turime daug patirties ir suprantame savo klientus bei jų poreikius.

Šioje svetainėje kol kas rasite tik mūsų prekinio ženklo gaminamas odines tašes, tačiau laikui bėgant papildysime savo e.parduotuvę ir odomis.

Tikimės kad jūsų apsilankymas mūsų tinklalapyje bus malonus ir būtinai užsuksite į kontaktų skiltį kur galėsite su mumis greitai ir lengvai susisiekti.

Mes jūsų laukiame! 🙂

Mūsų kontaktus rasite paspaudę čia.