Privatumo Politika

Baltic Leather – Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 10 rugsėjo

Baltijos odos, MB (“mus”, “mes”, arba “mūsų”) valdo Baltic Leather interneto svetainę (the “Service”).

Šis puslapis informuoja jus apie mūsų politiką, susijusią su asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų paslauga.

Mes nenaudosime ir nesidalinsime jūsų informacija niekam, išskyrus tai, kas aprašyta šioje privatumo politikoje.

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją teikdami ir tobulindami paslaugą. Naudodamiesi paslauga sutinkate rinkti ir naudoti informaciją pagal šią politiką. Jei šioje privatumo politikoje nenurodyta kitaip, šioje privatumo politikoje vartojami terminai turi tą pačią reikšmę, kaip ir mūsų taisyklėse ir nuostatose, prieinamose adresu https://balticleather.lt

Baltic Leather – Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudodamiesi mūsų paslauga, mes galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekiant su jumis arba identifikuojant jus. Asmenį identifikuojanti informacija („Asmeninė informacija“) gali apimti, bet neapsiriboja:

Vardas
Elektroninio pašto adresas
Telefono numeris
Adresas
Žurnalo duomenys

Mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia jums apsilankius mūsų tarnyboje („Žurnalo duomenys“). Šie žurnalo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų aplankyti mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, ir kita statistika.

Baltic Leather – Slapukai

Slapukai yra failai, kuriuose yra nedidelis duomenų kiekis, kuriame gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai į jūsų naršyklę siunčiami iš svetainės ir saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Informacijai rinkti naudojame „slapukus“. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas. Tačiau jei nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudoti kai kurių mūsų Paslaugos dalių.

Baltic Leather – Paslaugų tiekėjai

Mes galime pasamdyti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad palengvintų mūsų Paslaugą, teiktų Paslaugą mūsų vardu, atliktų su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtų mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik norėdamos atlikti šias užduotis mūsų vardu ir yra įpareigotos jos neatskleisti ar naudoti jokiems kitiems tikslams.

Baltic Leather – Saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninės saugyklos būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, mes negalime garantuoti jos absoliutaus saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas mūsų nevaldomas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Mes primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Baltic Leather – Vaikų privatumas

Mūsų tarnyba nėra skirta visiems, jaunesniems nei 18 metų („Vaikai“).

Mes sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš vaikų iki 18 metų. Jei esate tėvai ar globėjai ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninę informaciją, susisiekite su mumis. Jei nustatysime, kad vaikas iki 18 metų pateikė mums asmeninę informaciją, nedelsdami ištrinsime tokią informaciją iš savo serverių.

Baltic Leather – Įstatymų laikymasis

Mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją, kai to reikalauja įstatymai ar teismo šaukimas.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, ar nėra pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekti su mumis galite paspaudę čia.